Převod dat do FlexiBee

Pokud přecházíte na systém FlexiBee z jiného systému, obvykle chcete převést i data. 

Převod dat si můžete provést sami, protože FlexiBee umožňuje import dat z Excelu. Vyexportujete si tedy data z účetního systému do Excelu, naimportujete si je do FlexiBee a je to hotovo.

Import dat z Excelu je buďto zdarma (u základních číselníků - Adresář, Ceník, Majetek, Personalistika), a nebo lze modul pro import dat přikoupit (pro složitější agendy: Faktury, Pokladna, Banka, Interní doklady, Skladové doklady, Objednávky, Nabídky, Poptávky, Kusovník, Zakázky).

Pokud používáte iDoklad a potřebujete z něj nahrát data do FlexiBee, tak na to mám speciální aplikaci, která umí převod dat z iDokladu do FlexiBee (faktury přijaté i vydané, zálohovky, pokladní doklady, ceník).

Pokud prodáváte přes systém FAPI.cz a potřebujete převádět data do FlexiBee, tak to opět můžete řešit přes moji aplikaci, která umí převod dat z FAPI do FlexiBee (faktury, zálohovky, prodejní položky, objednávky, platby).Související odkazy


Kontakt

Ing. Jan Bláha - BlahaSoft
Prodejce FlexiBee
Tel.: 736 142 250
E-mail: info@blahasoft.cz

Novinky

Pokud jste podnikatel nebo účetní, a přepisujete faktury do FlexiBee ručně, tak už nemusíte.

V tomto článku najdete seznam změn a novinek ve FlexiBee ve verzi 2017.1
FlexiBee nyní umí importovat z Excelu nejen pohledávky a závazky, ale i vydané a přijaté faktury, banku a pokladnu. Tato funkce je dostupná od verze 2016.4.
Byly vydány nové licenční podmínky platné od od 20.9.2016.
Od 20.9. bude platit nový ceník FlexiBee.
V červenci 2016 byla vydána veřejná Beta verze macOS Sierra. Nyní se připravuje podpora této verze OS na serverové straně FlexiBee.
FlexiBee bude podporovat EET.
V tomto článku najdete seznam změn a novinek ve FlexiBee pro rok 2016.
V ceníku FlexiBee se událo a ještě uděje několik příjemných změn.